Navštivte nás na Facebooku

Připojení k vodovodní baterii

Systém SoWash se připojuje na vodovodní baterii pomocí speciálního filtru, který zajišťuje pevné a rychlé připojení.

Chcete-li připojit SoWash systém, je třeba nahradit (pouze poprvé) původní filtr z vodovodní baterie speciálním filtrem SoWash, který je součástí balení SoWash. Uvnitř filtru SoWash jsou drážky, do kterých se připojí bílý konektor rukojeti systému SoWash.

Filtre

Filtr na vodovodní baterii

Filtr - perlátor SoWash lze připojit přímo a bez použití nářadí na vodovodní baterii. Nahrazuje původní perlátor a zároveň zajišťuje pohodlné používání systému SoWash.

Speciální filtr SoWash je běžně připojitelný na všechny vodovodní baterie s odnímatelným perlátorem dle standardů normy UNI-EN 246 jako většina vodovodních baterií, které jsou dostupné na trhu. Před nákupem SoWash systému doporučujeme ověřit, zda Vaše vodovodní baterie má odnímatelný perlátor.

SoWash filtr se dodává ve všech balíčcích SoWash.

Je možné zakoupit i další, náhradní filtry umožňující připojení systému SoWash k několika typům vodovodních baterií, (v kanceláří, na chalupě, dovolené apod.).

 

Pojistný ventil

Konektor a pojistný ventil

Speciální konektor SoWash má bezpečnostní ventil, který je výsledkem rozsáhlého výzkumu a technologických inovací (italský patent).

Kontrolní ventil si automaticky reguluje změnu tlaku vody. Přebytečná voda odtéká přímo do umyvadla. Při použití systému SoWash voda odtéká ze spodní části konektoru (jak je znázorněno na obrázku vlevo), znamená to, že ventil pracuje správně.

Díky vnitřnímu ventilu zajišťuje konektor SoWash rovnoměrný vodní paprsek, který je optimální pro čištění zubů (ne příliš silný pro vaše dásně).