Navštivte nás na Facebooku

Zkušenosti zákazníků

Více než 90% zákazníků, kteří si koupili produkty SoWash jsou s nimi spokojeni a doporučují jejich nákup!

(Komentáře jsou od zákazníků, kteří si zakoupili SoWash produkty prostřednictvím internetové stránky sowash.it)

Je to super nápad. Za pár eur jsem si koupil tento produkt v lékárně. Myslím, že je velmi důležitý pro dobrou ústní hygienu. Je praktický, malý a šetrný k životnímu prostředí. Nezapomínejte, že podobné výrobky s jinou značkou stojí okolo 80 , jsou objemné, používají se na elektřinu nebo baterky, co může být předmětem poruch. Doporučuji tento produkt všem lidem, kteří se starají o své zuby, kromě toho je instalace jednoduchá a každý ji zvládne. Navíc náhradní díly a příslušenství lze snadno a levně doobjednat.
Věřím, že tento produkt pro každého nabízí dobré služby za dobrou cenu. V minulosti jsem používal podobné výrobky, ale mnohem dražší a neskladné.

z "Ciao.it" (Ciao.it)

 

Jsem velmi spokojen s vaším produktem a doporučuji ho každému pro jeho účinnost a nízkou cenu. Také jsem spokojený s kurýrní službou, proto hodnotím 10/10.

Antonio Alves (Napoli Taliansko)

 

Používám ho každý den a z několika ústních sprch, které jsem vyzkoušel, je tato nejjednodušší, nejméně hlučná, ale zároveň nejúčinnější. V minulosti jsem použil několik dentálních irigátor, ale nezajistily mi důkladné vyčištění. (Mám spoustu korunek a čištění dásní a mezer mezi zuby není snadné.) Navíc jsem je nemohl nosit s sebou, když jsem šel na dovolenou jako nyní nosím SoWash. se bez něj neobejdu.

Bartolomeo Bombini (Bisceglie - Taliansko)

 

Pravidelně používám SoWash každý večer a je praktický (žádné kabely, zásuvky, baterie atd.), Snadno použitelný a efektivní. Nedávno jsem byla na kontrole u zubaře a ten potvrdil, že mám zuby zcela čisté.

Maria Paola P. (Piacenza - Taliansko)

 

Používám SoWash každý den, a nechápu, co jsem dělal před tím, než jsem ho začal používat! Vyprávím o tom každému. Je to skvělý nápad na dárek, takže si myslím, že brzy koupím ještě jeden.

Giovanni P. (Napoli - Taliansko)

 

Sowash je velmi účelný produkt, který funguje velmi dobře. Zubař mě při každé návštěvě pochválí, za což vděčím SoWash. Velké díky!

Michele M. (Cogoleto - GE - Taliansko)

 

Je to ten nejlepší nákup co jsem udělal! Praktické, rychlé použití a vždy je připraven. Bez něj si zuby už nečistou. Doporučuji SoWash hydro-jet každému, aby měl dokonalý úsměv v každé situaci, a to jak doma, tak v práci. Zejména v práci ...

Roberta A. (Zelarino, Taliansko)

 

Používala jsem SoWash několik měsíců a mohu říci, že jsem velmi spokojená ... Předtím jsem používala dentální irigátory a díky mému zubaři, který mi ho doporučil, jsem objevila SoWash. Používám ho každý den, je velmi praktický a snadno se používá. Funguje perfektně, nezanáší se s vodním kamenem (jak se to často stává s elektrickými), nezabírá mnoho místa a není drahý. Mám jen pozitivní zkušenosti a pokud ještě nejste rozhodnutí, doporučuji vám ho koupit a vyzkoušet.

Valeria (komentár od "Yahoo odpoveď")

 

Užitečný, efektivní, praktický a levný produkt. Je lepší než podobný elektrický produkt, který je mnohem dražší a zabírá více místa. Ten jsem si koupil dříve. SoWash nosím s sebou i na dovolenou, zabírá stejný prostor jako kartáček na zuby. Vynikající výrobek !!!!

Massimo F (Aosta - Taliansko)

 

Na doporučení mého zubaře jsem si koupil SoWash Hydro-Pulser před několika týdny .... a musím říct, že to je opravdu úžasné !!! V minulosti jsem používal elektrické dentální irigátory, ale zaplňovali mnoho místa (nemám mnoho místa v mé koupelně), byly hlučné a musel jsem je párkrát vyměnit, protože se pokazily asi kvůli usazenému vodnímu kameni ... Naopak SoWash hydro-Pulser je malý, tichý , velmi praktický, protože se připojuje přímo k vodovodnímu kohoutku. Kromě toho, pokud vezmeme v úvahu, že se nepoužívá elektřina ani baterie, pro ekologa jako já, je opravdu nejlepší !! Vřele doporučuji jeho koupi, protože je kvalitní a stojí málo.

z "Ciao.it" (Ciao.it)

 

Koupil jsem si SoWash hydro-jet abych si ho připojil k vodovodnímu kohoutku. Jsem velmi spokojen s výrobkem a jeho kvalitou. Vřele doporučuji !!!

z "Trovaprezzi.it" (Trovaprezzi.it)

 

Je to skvělý produkt kvůli jeho malým rozměrům a nízké ceně. Funguje dobře, zabírá velmi málo místa, je v pěkném pouzdře a je účinnější než nejlepší dentální nit, která často moje dásně dráždila. Všude kde cestuji ho nosím s sebou. Snadno odšroubujete perlátor na vodovodním kohoutku a nahradíte ho SoWash filtrem. Takto mohu používat svůj SoWash všude kam jdu. Určitě doporučuji!

 

Gabriella S. (Casale Monferrato - AL - Taliansko)

 

SoWash je dobrá pomůcka pro péči o ústní dutinu. Jsem spokojená is cenou. Doporučuji všem.

Mara S. (Maranello - MO - Taliansko)

 

Zpočátku jsem byl skeptický se SoWash Hydro-Jet, ale po koupi jsem byl spokojen. V místě kde žiji, je tvrdá voda plná vápence a všechny drahé elektrické ústní sprchy, které jsem si před tím koupil jsem musel po 5-6 měsících používání dát opravit, nebo vyhodit. Naopak SoWash nemá žádné mechanické části, a i po roce užívání funguje stále bez problémů. Děkuji Vám!

Diego B. (Molveno - VI - Taliansko)

 

Som s SoWash Hydro-Pulser veľmi spokojná. Mala som problémy s citlivými ďasnami a masáže so SoWash Hydro-Pulserom výrazne zlepšili moje ďasná. Vrelo odporúčam použitie tohto produktu, keďže je aj šetrný k životnému prostrediu.

Paola C. (Nogara - VR - Taliansko)