Navštivte nás na Facebooku

Tlak vody

Porovnání tlaku vody systému SoWash s elektrickými zubními sprchami

Porovnání tlaku vody

Komentář:
Na obrázku výše najdete srovnání tlaku vodních paprsků systému Sowash (nástavec Water-Jet) a elektrických ústních sprch; uvažuje se použití Sowash-u s tlakem ve vodovodní baterii (mezi 2,5 a 3,5 bar), který se obvykle vyskytuje v domácích systémech. V takovém prostředí tlak vodního paprsku SoWash (modrá oblast) plně pokrývá rozsah tlaku vodních paprsků nejběžnějších elektrických ústních sprch.
Pro snížení tlaku vodního paprsku systému SoWash stačí upravit tlak pomocí vodovodního kohoutku.

Specifikace / poznámky:

  • Hodnoty tlaku vodního paprsku jsou uvedeny v gramech.
  • Jednotky jsou orientační a mají toleranci +/- 15%.
  • Ne všechny testované elektrické ústní sprchy mají stejný počet nastavení tlaku (v rozmezí od 3 do 10): kroužky v grafu ukazují zjištěnou hodnotu každého nastavení.
  • Pro Sowash bylo vzané v úvahu jeho použití s ​​tlakem vody od 2,5 do 3,5 baru. Takové rozpětí tlaku vody je typické pro domácí vodní systémy. Tlak 2 bary představuje nepravděpodobný stav, ale byl rovněž zahrnut do testování pro ilustrování efektivity SoWash-u i při minimálním tlaku.
  • Rostoucí křivky SoWash-u jsou orientační grafická znázornění. Skutečný průběh křivek se může lišit v závislosti od vodního modelu a otvoru. Největší hodnota udává maximální výkon vodního proudu, když je kohoutek plně otevřen.

Porovnání tlaku vody nástavců SoWash

Porovnání tlaku vody

Komentář:
Na obrázku výše najdete srovnání tlaku vodních paprsků různých nástavců SoWash.
Obrázek ukazuje, že pro lidi s citlivějšími dásněmi je vhodnější nástavec Hydro-Pulser. Naopak, pro lidi, kteří upřednostňují důkladnější vyčištění jsou vhodné nástavce Hydro-Jet a Water-Jet.
Nástavec Hydro-Jet má širší proud vody, takže tlak může být aplikován na širší plochu ve srovnání s vodním paprskem nástavce Water-Jet, který má přesnější vodní paprsek. Water-Jet je také obzvláště vhodný pro ortodontické implantáty, můstky nebo strojky.

Specifikace / poznámky:

  • Jednotky tlaku jsou uvedeny v gramech;
  • Jednotky jsou orientační a mají toleranci +/- 15%;
  • Jednotky jsou uváděny při použití s ​​tlakem vodovodní baterie 3 bary;
  • Rostoucí křivky jsou orientační grafická znázornění. Skutečný průběh  křivek se může lišit v závislosti od vodního modelu a otvoru. Největší hodnota udává maximální výkon vodního proudu, když je kohoutek plně otevřen.

Všechny testy byly provedeny v laboratoři CSP srl.